Výběr správné podprsenky

TRIOLA STYLING TOUR 2020

Co říci o projektu TRIOLA STYLING TOUR? Jeho hlavním cílem je zajistit pro ženy a dívky z celé České republice "osvětu" resp. odborné poradenství při výběrnu správné podprsenky. Dámy, je totiž velmi důležité, abyste se naučily, jakým stylem správně vybírat podprsenku přímo pro vaši postavu. A s projektem Triola Styling Tour je to možné se naučit přímo ve vašem městě.

Není tedy potřeba, abyste absolvovala nějakou dlouhou cestu. Stylistka Trioly přijede naopak za vámi. Neutrácejte zbytečné peníze, abyste našla tu správnou velikost a střih podprsenky. Stylistka spodního prádla poradí každé zákaznici přímo u jejího obchodníka (samozřejmě, pokud je zařazen do projektu - je pak třeba sledovat vypsané termíny na každý měsíc). Co je důležité, nabízené podprsenky až do velikosti K nepřekročí hranici 999,- Kč.

Skvělá příležitost, kterou si nenechte uniknout! Využijte možnosti osobní konzultace se stylistkou společnosti Triola a spoustu dalších výhod plynoucích z tohoto jedinečného projektu.

Níže naleznete nejbližší termíny pro měsíc únor.

PROČ SE AKCE ZÚČASTNIT?

  • Nevíte si rady s výběrem té správné velikosti?
  • Nesedí vám vámi vybrané podprsenky tak, jak byste očekávala?
  • Neustále si během dne upravujete prádlo?
  • Trápí vás bolesti zad a řežou ramínka?
  • Nebo jen chcete zkusit něco nového?

PŘESNĚ PRO VÁS JE URČENÝ STYLING DAY S PROFESIONÁLNÍ STYLISTKOU SPODNÍHO PRÁDLA!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

STYLING DAY

Předně je to možnost osobní (soukromé) konzultace s profesionální stylistkou, která vám pomůže s výběrem velikosti a střihu podprsenky přímo na míru pro vaši postavu. S její pomocí se naučíte několik triků, jak poznat skvěle padnoucí podprsenku již ve zkušební kabince. Stejně tak budete upozorněny na některé detaily, na které je třeba si dávat pozor pří výběru spodního prádla.

V rámci konzultace se rovněž dozvíte, jak se má podprsenka správně oblékat (jedná se o velmi podceňovanou záležitost mezi zákaznicemi, která ale má velmi významný vliv na to, zda vám vybrané prádlo sedí a jakou velikost si zvolíte). Tím vše nekončí. Neméně důležitá je totiž i péče o spodní prádlo, aby bylo co nejdéle plně funkční. I na tyto zdánlivé drobnosti naleznete odpovědi na Triola Styling Tour. Celý styling day je ZDARMA.

Pro návštěvníky je přichystán welcome drink. Mezi další výhody patří i to, že ke každému nákupu v rámci STYLING DAY je pro vás nachystán DÁREK a mnoho dalších překvapení!

Přijďte si užít nákup spodního prádla trochu v jiné podobě. Vyslechněte si cenné rady a zkušenosti profesionální stylistky.

V únoru se projekt STYLING DAY uskuteční v těchto prodejnách:

Brno 8.2.2020 Avion Shopping Park, Skandinávská 2, Brno
Brno 11.2.2020 Orlí 516/20, Brno

Termíny na nadcházející období můžete očekávat na přelomu měsíce února a března.


2015 Copyright © Jakvybratpodprsenku.cz - návod k výběru správné podprsenky | Naše tipy