Výběr správné podprsenky

Proč špatné spodní prádlo?

Důvodů může být mnoho, ale jaké jsou ty nejčastější? Bohužel stále ještě největší chybou je skutečnost, že z důvodu nevědomosti nakupujeme spodní prádlo pouze dle toho, jak se nám líbí a vůbec neřešíme to, aby zejména padlo na naši postavu a nijak nás neovlivňovalo během denního nošení. Dalším důvodem je to, že si mnoho žen a dívek říká, že nemá tu "správnou" postavu, a tak chce zlepšení dosáhnout s pomocí spodního prádla takových velikostí, které jim postavu "vylepší". V obou případech je to samozřejmě špatně.

Nedostatek informací

Možná je to s podivem, ale v dnešní moderní době stále máme problém s informovaností u zákaznic. Nicméně, abychom byli upřímní, dle našeho názoru se to v poslední době zlepšuje a i díky internetovým portálům či klasickým časopisům, se čím dál více žen a dívek může dozvědět, co je důležité pro nákup dámského spodního prádla, přičemž největší problém znamená nákup správné podprsenky. K dispozici jsou články, tipy, videoprezentace... ale to není vše. Prodejci se zaměřují i na speciální akce v prodejnách, kde jsou zvány odborníci, kteří zákaznicím poradí, jak se správně změřit, jak si spodní prádlo oblékat atp., zkrátka vše potřebné k tomu, aby bylo docíleno toho hlavního, tedy, že si koupíte (a do budoucna budete kupovat) pouze takové podprsenky a kalhotky, které odpovídají vaší postavě.

Nejsme spokojené se svoji postavou

Druhý klasický případ. Říkáme si, že nejsme jako ty modelky z televize a časopisů a snažíme se to dohnat spodním prádlem. Jenže ono to není o tom, pořídit si například menší velikost, aby se opticky zvětšil dekolt atp. Abyste vypadala přirozeně a pro muže atraktivně, tak si nakupujte prádlo na svoji aktuální postavu. Nejste-li s ní spokojena, pak to řešte jakkoliv (s ohledem na své zdraví), jen ne výběrem prádla nevhodné velikosti. Kromě toho, že to nebude nikdy vypadat perfektně si zakládáte na zdravotní komplikace a hlavně se v daném prádle nebudete cítit pohodlně. Dámy, není výhodnější nosit prádlo, o kterém vlastně během dne ani nebudete vědět? Krásný a svůdný výstřih můžete mít i se svoji postavou, když si vyberete vhodný typ podprsenky a hlavně ve správné velikosti.

Nechte si poradit

Pokud nevíte, kde získat potřebné informace, nebo si z jakéhokoliv důvodu nejste jistá s výběrem správné velikosti vašeho spodního prádla, pak se nebojte obrátit na odborníky. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Berte to jako běžnou záležitost. Když si kupujete například spotřebič, také si často necháte poradit, tak proč by tomu nemohlo být podobně i v případě spodního prádla? Není ostudou se zeptat a nechat si poradit. Pokud si to někdo myslí, pak jej ignorujte. Jde o vaši postavu, o vaše zdraví. Přejeme hodně zdaru při výběru spodního prádla, třeba v našem eshopu http://spodnipradlo-triola.cz/podprsenky-kalhotky-kinga.


2015 Copyright © Jakvybratpodprsenku.cz - návod k výběru správné podprsenky | Naše tipy