Výběr správné podprsenky

Jaká je správná velikost podprsenky?

Trápí vás problém, že nevíte, jaká je správná velikost podprsenky, která by odpovídala vašim mírám? Nechte si poradit. Právě pro vás jsme připravili tuto informační prezentaci. Pomoci vám mohou i online nástroje v podobě online kalkulačky velikostí podprsenek. Rozhodně nic nepodceňujte. Možná to nevíte, ale správná velikost podprsenky má významný vliv na vaše pohodlí a náladu po celý den.

1. Krok: Kalkulátor velikostí podprsenky (kalkulačka)

Kalkulátor velikostí je aktuálně nedostupný. Využijte kalkulátor na stránkách Trioly - zde.

2. Krok: Jak se správně změřit

Máte pochybnosti o tom, že nosíte správnou velikost podprsenky? Pak je na čase se správně změřit. Je třeba ale počítat s tím, že takto naměřená velikost je pouze orientační. Finální velikost musíte stanovit až při důkladném vyzkoušení spodního prádla. Uvedeme ukázkovou situaci. Máte-li větší velikost košíčků nebo jste-li zvyklá na funkčnější obvody, pak vyzkoušejte s naměřenou velikostí rovněž velikost s menším obvodem a větším košíčkem. Př.: naměřená orientační velikost je 80B, začněte zkoušet vel. 80B a 75C.

3. Krok: Jak vybrat správnou velikost podprsenky

Nyní již víte, jak se změřit a jakou byste měla mít velikost podprsenky. V tuto chvíli to však je pouze orientační velikost, kterou musíte potvrdit či oddadit důkladným zkoušením. Na začátku si tedy vyberte modely s vaší orientační velikostí a okolními velikostmi. Co je nezbytné, abyste si vybrala podprsenku s opravdu správnou velikostí? Na to se podívejte na následujícím videu.

4. Krok: Jak si správně obléci podprsenku

Ano, další důležitý krok k vaší celodenní spokojenosti. Správně oblečená podprsenka je prostě základ. V případě, že si totiž oblečete vaši podprsenku špatně, tak zcela "zahodíte" čas, který jste trávila výběrem té správné velikosti. Špatně oblečená podprsenka výrazně ovlivňuje její správnou velikost, funkčnost a v neposlední řadě i vaše pohodlí při jejím nošení. Zde 100% platí věta, že jen správně oblečená podprsenka může správně SEDĚT! A díky dalšímu videu budete vědět, jak na to!

5. Krok: Jak vybrat správný střih podprsenky

Nyní je před námi poslední krok. V dané chvíli již víte, jaká je vaše správná velikost podprsenky, kterou si zároveň umíte i správně obléknout. V poslední fázi tak přichází na řadu výběr vhodného střihu, na míru vaší postavě. I zde je třeba mít na paměti, že ne každý střih je vhodný na každý tvar prsou a pro každou velikost. Abyste si vybrala správný střih, je třeba zkoušet, zkoušet a zkoušet. Takže hurá do zkušební kabinky. Jak na to? Podívejte se na následující video, kde jsou představeny různé varianty střihů a jejich vhodnost na vybranou velikost.


2015 Copyright © Jakvybratpodprsenku.cz - návod k výběru správné podprsenky | Naše tipy